Prodávané značky

5.10.15. - tradice od roku 1993 
Jeden z největších evropských řetězců s dětskou módou sleduje nejnovější trendy a nabízí zboží módních barev a střihů s veselými potisky a zajímavými doplňky. 
Oblíbená značka oblečení pro každou příležitost dbá na pečlivý výběr materiálů a dohlíží nad jejich zdravotní nezávadností a bezpečností.  Nákupem oblečení značky 5.10.15. si můžete být jisti originálním designem, komplexní nabídkou a atraktivní cenou. 

CALVI - tradice od roku 1991
Zboží značky CALVI  je vyrobeno z velmi kvalitní a příjemné 100% bavlny. Zvláště pyžama a noční košile jsou hodně oblíbené. 
Výrobky jsou vždy designovány v souladu s módními trendy a požadavky malých i větších dětí. 

CAPU - tradice od roku 1991
Výrobky značky CAPU jsou vždy zárukou vynikající kvality a pohodlí, což u nošení čepic, šálů a rukavic děti určitě ocení.  

LINCOLN & SHARKS 
Módní oblečení pro starší děti od 8 let ve velikostech 134 – 170, které splňuje náročné požadavky teenagerů ohledně grafického zpracování a barevného ladění.
Kromě oblečení pro volný čas nebo do školy v nabídce najdete také kousky vhodné pro formální události.  

LOSAN - tradice od roku 1985
Ochutnávka jižanského temperamentu ze Španělska a Portugalska s nejlepším poměrem designu, ceny a kvality.  

Atraktivní značka nabízí stylové oblečení nápaditých barev a pestrých vzorů, které je pohodlné a vzájemně vhodně kombinovatelné.  
Volbou oblečení značky LOSAN získáváte záruku stabilní kvality, sledování módních trendů a možností výběru ze široké škály tkanin a povrchových úprav. 

MAX & MIA 
Stylové dětské oblečení pro všechny zvláštní příležitosti a rodinné oslavy – vysvědčení, svatba, křest, narozeninové oslavy atd.
Díky vysoké kvalitě používaných materiálů, důrazu na každý detail a možnosti libovolného kombinování značka zaujme i nejnáročnější zákazníky.

NEW BABY - tradice od roku 2005 (Koala, Bobas)  
Kojenecké oblečení této značky je vyrobeno z bezpečných materiálů bez škodlivých barev a chemikálií, převážně ze 100% bavlny,
která jemnou pokožku miminka nedráždí. Oblečení je příjemné na dotek, velmi prodyšné a jeho precizní provedení je samozřejmostí.