Dětské roušky

Originální textilní dvouvrstvé dětské roušky s atraktivním potiskem pohádkových hrdinů, které děti milují. Roušky lze prát, nemusí se zavazovat, protože drží na gumičkách za uši. Roušky jsou pěkně vypracované, ušité z kvalitního materiálu.

 

Nejprodávanější

77
7817778

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • f4 8996/MT
  Dětská rouška dvouvrstvá s potiskem Ledové království (menší velikost)

  Originální dvouvrstvá dětská rouška s atraktivním potiskem Ledového království. Roušku lze prát, nemusí se zavazovat, protože drží na gumičkách za uši. Velikost je univerzální a vhodná pro menší holčičky od cca 5 do 9 let. Délka spodní strany je 16 cm, výška přes nos je cca 10,5 cm.  

  77 Kč
 • ff8 8993/MS
  Dětská rouška dvouvrstvá s potiskem Frozen Fever

  Originální dvouvrstvá dětská rouška s atraktivním potiskem Ledového království. Roušku lze prát, nemusí se zavazovat, protože drží na gumičkách za uši. Velikost je univerzální a vhodná pro dívky od cca 8 do 12 let. Délka spodní strany je 18 cm, výška přes nos je cca 11,5 cm. 

  77 Kč
 • sm4 8987/MIX
  Dětská rouška dvouvrstvá s potiskem Spiderman (menší velikost)

  Originální dvouvrstvá dětská rouška s atraktivním potiskem Spidermana! Roušku lze prát, nemusí se zavazovat, protože drží na gumičkách za uši. Velikost je univerzální a vhodná pro menší děti od cca 5 do 9 let. Délka spodní strany je 17 cm a výška přes nos je cca 10 cm.  

  77 Kč
 • žluu 8078/ZLU
  Dětská rouška dvouvrstvá s potiskem Disney žlutá (menší velikost)

  Originální dvouvrstvá bavlněná dětská rouška s atraktivním potiskem pohádkových hrdinů Walta Disneyho, které děti milují. Roušku lze prát, nemusí se zavazovat, protože drží na gumičkách za uši. Velikost je univerzální a vhodná pro menší děti od cca 5 do 9 let. Délka spodní strany je 16,5 cm a výška přes nos je cca 11 cm.  

  77 Kč
 • nemo 8072/ORA
  Dětská rouška dvouvrstvá s potiskem Nemo (menší velikost)

  Originální dvouvrstvá dětská rouška s atraktivním potiskem pohádkových hrdinů, které děti milují. Roušku lze prát, nemusí se zavazovat, protože drží na gumičkách za uši. Velikost je univerzální a vhodná pro menší děti od cca 5 do 9 let. Délka spodní strany je 15,5 cm, výška přes nos je cca 11 cm.  

  77 Kč
 • bezo 8042/BE
  Dětská rouška dvouvrstvá s potiskem Avengers (různé barvy)

  Originální dvouvrstvá dětská rouška s atraktivním potiskem pohádkových hrdinů, které děti milují. Roušku lze prát, nemusí se zavazovat, protože drží na gumičkách za uši. Velikost je univerzální a vhodná pro děti od cca 8 do 11 let. Délka spodní strany je 17 cm, výška přes nos je cca 12 cm. (V zelené variantě se štítem je délka cca 16 cm a výška přes nos cca 11 cm.) 

  77 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.